Çukurova Üniversitesi Toptan Elektrik Malzemeleri Satışı

Çukurova Üniversitesi toptan elektrik malzemeleri satışı yapan Eleksa elektrik firmamız, Türkiye’nin en çok tercih edilen markalarının bayisidir. Toptan elektrik malzemeleri satışı konusunda sizlere en uygun fiyatlara hizmet vermektedir. EAE kanal busbar, OBO bettermann kanal buat, HES, 2m, ERSE, Nexans, Prysmian, Amp kablo, gibi önemli markaların kablo satışı, pelsan aydınlatma ürünleri, Günsan, Bticino, VİKO, Schneider gibi devlerin anahtar priz ürünlerini, wago ve klemsan klemenslerini, entes otomasyon sistemlerini, KJ power jeneratör ürünleri, Na-de ve Steinel sensörlü aydınlatma ürünleri, Tridonic balast ve Osram ampul ve aydınlatma ürünlerinin satışını yapmaktadır.

Eleksa elektrik olarak gayemiz müşterilerimize hızlı ve kolay bir alışveriş ortamı sunmaktadır, Uzman ekibimiz sizlere bayisi ve satışını yaptığımız tüm markalarda teknik anlamda destek verirler, hızlı teklif sistemimiz ile sizlere aynı gün içinde tekliflerinizi fiyatlandırarak ve aynı gün içinde sevkiyat yapabilecek donanıma ve ekipmana sahip olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Çukurova Üniversitesi bölgesine sevkiyatımız bulunmaktadır.

Toptan Elektrik Malzemeleri Fiyat teklifi için : info@eleksa.com.tr
İletişim için : 0212 222 00 71 nolu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler: çukurova üniversitesi steinel bayileri, çukurova üniversitesi nexans bayileri, çukurova üniversitesi prysmian bayileri, çukurova üniversitesi viko bayileri, çukurova üniversitesi hes kablo, çukurova üniversitesi wago bayileri, çukurova üniversitesi osram bayileri, çukurova üniversitesi amp kablo bayileri, çukurova üniversitesi schneider bayileri, çukurova üniversitesi mutlusan bayileri, çukurova üniversitesi tridonic bayileri, çukurova üniversitesi aydınlatma bayileri, çukurova üniversitesi pelsan bayileri,