Bildiğiniz gibi gündelik yaşamın her anında elektrik enerjisine ve tabi ki bu enerji ile çalışan cihaz ile sistemlere ihtiyaç duymaktayız. Dolayısıyla her sektörde farklı amaç için kullanılan elektriksel malzemelerin temini içinse doğru kanallara ulaşabilmeniz, kuşkusuz sizlerin maddi ve manevi kazancını sağlayacaktır. İşte bu sebeple piyasada tarafınıza en iyi şekilde hizmet sağlayan Eleksa Elektrik firmamız, çok eski bir geçmişe dayanan tecrübesi ile bugün iyi koşullarda ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaktadır. Bayiliğini üstlendiğimiz birçok firmadan biri olan EAE firmasının ürünlerine bizler aracılığı ile ulaşabileceğiniz gibi en uygun fiyatlarla da temin edebileceğinizi belirtmek isteriz. EAE ürünlerinden Kablo Kanalları, İç Tesisat Çözümleri, Askı Sistemleri ve Enerji Dağıtım Sistemleri konusunu içeren tüm ihtiyaçlarınız tarafımızdan titizlikle ele alınmakta ve en kısa süre içinde giderilmektedir.

Sitemiz üzerinden EAE markasına ait ürünlere dair teklif mailini gönderebilir veya direk iletişim bilgilerimizi kullanarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız bünyesinde bayiliğini üstlendiğimiz her markaya özel eğitimli personeller yer almaktadır. Bu sayede zaman kaybetmeden en doğru şekilde bilgi alabilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca Eleksa Elektrik firması olarak EAE markasına ait tüm ürünler stoklarımızda her daim mevcuttur. Böylece müşterilerimizi uzun günler bekletme gibi bir olumsuzluğa maruz bırakmadan olabilen en kısa sürede taleplere çözüm getirmekteyiz. Sektörümüzün önde gelen isimlerinden biri olarak her çeşit elektrik malzemelerine duyduğunuz gereksinimlerinizi en uygun rakamlara en iyi markaların aracılığıyla karşılamaktayız.

Söz konusu EAE elektrik malzemelerinin teknik özellikleri ile birlikte fiyat konusunda da sizleri aydınlatacak olan uzman personellerimiz, satış öncesi ve sonrası her daim sizlerin destekçisi olacaktır. EAE firmasıyla alakalı ayrıca hatırlatmak istediğimiz bir konu ise 1930’lu yıllarda ilk Amerika’da ortaya çıkan Busbar Kanal Sistemi imalatı daha sonraki yıllarda çeşitli ülkelerde de ihtiyacı duyularak kullanıma başlamıştır. Ülkemizde ise 1970 senesinde EAE firması tarafından imalatı başlatılmış olup, günümüze kadar devam ettirilmiştir. Dolayısıyla öncü bir firma olarak kaliteli ürünleri sizlere sunan EAE firmasının bayiliğini üstelenen Eleksa Elektrik kuruluşumuzla tanışarak, avantajlı alışverişlere imza atarak kazanç sağlayabilirsiniz.

Hemen arayın teklif alın.. 0212 222 00 71

Yada mail atın EAE elektrik & aydınlatma teklifinizi fiyatlandıralım.. info@eleksa.com.tr