jupiterkapak-01

Jupiter Aydınlatma Bayisi

Geniş ürün yelpazesi, dekoratif tasarımlar ve eşsiz ürün kalitesiyle sektörde ciddi bir üne kavuşan Jüpiter Aydınlatma, iç ve dış mekan olmak üzere her alanda aydınlatma konusunda ihtiyaç sahiplerine yardımcı olmaktadır. Türkiye’nin pek çok noktasına Eleksa Elektrik aracılığıyla ürün dağımı yapan Jüpiter Aydınlatma, stoklu çalışmasından ötürü istenilen her adette satış yapılmasına olanak tanımaktadır. Aydınlatma da oldukça fazla tercih edilen Jüpiter markasının ürünleri, firmamız tarafından sorunsuzca talep eden bireylere ulaştırılmakta ve satış öncesinde verilen destek, aynı şekilde satış sonrasında da gerektiğinde sağlanmaktadır. Jüpiter Aydınlatma bayileri arasında en çok satış yapma özelliğine sahip olan firmamız, toplu alımlarınızda ciddi ıskonto uygulayarak karşı bir alışveriş yapmanıza olanak tanımaktadır.

Sayısız aydınlatma armatürü seçenekleriyle mağaza, ofis, ev, fabrika, bahçe gibi her alanda ihtiyaç duyacağınız aydınlatmada renk ve model ayrıcalıklarıyla sizlerin iteklerine en iyi şekilde cevap verdiğini belirtmek isteriz. Bizler Eleksa Elektrik ekibi olarak Jüpiter markasının tüm ürünlerinde stoklu çalıştığımızı bir kez daha hatırlatmak ve dilediğiniz kadar ürün sipariş edebileceğinizi de belirtmek isteriz. Bizlere ulaşıp sipariş oluşturduğunuzda, sistemli şekilde işleyen süreçte ürünlerinizi en kısa sürede sorunsuzca teslim alacağınızı bilmelisiniz. Ayrıca sipariş için internet sayfamızdaki teklif formunu doldurabilir, mail veya iletişim numaralarından da bizlere ulaşabilirsiniz. Hangi iletişim kanalını kullanırsanız kullanın fark etmeksizin Jüpiter Aydınlatma uzman personel kadrosu sizlere hızlı şekilde geri dönüş yapacak ve ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturacaktır.

Firmamız Eleksa Elektrik, Jüpiter Aydınlatma konusunda dağıtım ağını oldukça geliştirmiş ve belirttiğimiz gibi Türkiye çapında markanın bayiliğini üstlenmiştir. Dolayısıyla her nerede olursanız olun bizlere ulaşmanız, kaliteli aydınlatma ürünlerine sahip olmanız için yeterli olacaktır. Tarafınıza ihtiyacınız olan ürünlerde teklif verecek olan personellerimiz, Jüpiter markasının her ürününde yeterli teknik bilgiye sahip olduğundan ötürü yönelttiğiniz her soruyu uzmanlıkla cevaplayacaktır. Yani satın almadan önce almayı planladığınız ürünler hakkında bilgi alabilir, hatta personellerimizle görüşme esnasında kullanım alanınıza göre farklı ürün tavsiyeleri de alarak daha verimli kullanımlar yapabilirsiniz. Kısacası firmamızdan her türlü destek alabilir ve karlı satın alımlarda bulunabilirsiniz. 

Jupiter Aydınlatma Fiyat Listesi 2020

Hemen arayın teklif alın.. 0212 222 00 71

Yada mail atın Jüpiter Aydınlatma teklifinizi fiyatlandıralım.. info@eleksa.com.tr 

Daha Fazla Bilgi İçin Eleksa Elektriği ziyaret edin.