obokapak-01

Obo Betterman Bayisi

Ülkemiz sınırları içinde farklı sektörlere hizmet eden çeşitli markalar ve bayilikleri bulunmaktadır. Bu markalardan en önemlileri arasında yer alan Obo Bettermann firması, elektrik konusunda ihtiyacını duyduğunuz çeşitli ürünleri en iyi şekilde sizlere sunmaktadır. Bizlerde bayiliğini aldığımız bu firmanın ürünlerini en çok satan kuruluş özelliğini kazanmış olmamızın yanı sıra Eleksa Elektrik olarak tarafınıza kaliteli ürünleri uygun fiyat koşullarıyla ulaştırmamızdan ötürü de alışverişlerinizde avantaj sağlamaktayız. Çok uzun yıllardan beri

sizlere verdiğimiz kaliteli hizmet karşılığında sağladığımız memnuniyet ile zaman içinde daha da büyüyerek yol aldık ve elektrik konusunda her gereksiniminizi bünyemizden giderebilmeniz adına çalışmalarımıza hız verdik.

Obo Bettermann firmasının yenilikçi sistemleri sayesinde bugün her çeşit yapının elektroteknik altyapısında kullanılmak üzere üretilmiş olan sayısız ürünü ile çeşitli noktalarda bağlantıların yapılması çok daha kolay ve kaliteli hal almıştır. Mesela bağlantı ve tespitleme sistemleri kategorisinde yer alan vidasız üniversal klemens ürünü, sert ve esnek kondüktörler için geliştirilmiş olup, oldukça basit bir teknikle bağlama ve sorunu çözme olanağı tanımaktadır. Bununa birlikte kablo taşıma sistemleri, yangından korunma sistemleri, darbe gerilimlerinden ve yıldırımdan korunma sistemleri, kablo döşeme sistemleri, döşeme altı sistemleri ve anahtar priz sistemleri kategori altında birden fazla seri ile üretilmiş olan ürünler, sizler binaların elektrik altyapısını hem kolay hem de daha güvenli şekilde oluşturmanıza ön vermektedir. Dolayısıyla Eleksa Elektrik firması olarak kaliteden ödün vermeden üretim yapan Obo Betterman ürünlerine sorunsuz şekilde ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz.

Bizlere resmi internet sayfamızda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilir, mail olarak Obo Bettrman ürünlerinden ihtiyacınız olanlara yönelik fiyat teklifi talep edebilir veya toplu alımlar için görüşme sağlayabilirsiniz. Bayiliğini üstlendiğimiz Obo Betterman ürünlerinin her biri satış yapıldıkça stoklarda yenilenmekte ve bu sayede her daim stokta ürün temin edilmektedir. Yani sizler Eleksa Elektrik firması ile iletişim kurduğunuz vakit ürün bekleme gibi bir olumsuzlukla kesinlikle karşılaşmazsınız. Siparişinizi verir, belirtilen teslim tarihinde ürünlerinizi teslim alarak sorunsuz işleyişinize devam edebilirsiniz. Kendi firmanızın uzmanlığını sektörünüzde duyurmak adına her daim kaliteden yana seçim yapmayı tercih ederseniz, en doğru adresin Eleksa Elektrik olduğunu bir kez daha belirtmek isteriz.

Hemen arayın teklif alın.. 0212 222 00 71

Yada mail atın OBO Bettermann teklifinizi fiyatlandıralım.. info@eleksa.com.tr 

Daha Fazla Bilgi için Eleksa Elektriği ziyaret edin