osramkapak-01

Osram Ampul Bayisi

Aydınlatma her alanda kuşkusuz ciddi ölçüde önem taşır. Gerek görsellik gerekse alanın kullanım kolaylığı açısından, aydınlatma ürünleri kullanım esnasında kalitesini öne çıkartmaktadır. Herhangi bir markanın ürünlerini aldığınızda alanda yeterli aydınlatma sağlamayacağı gibi alanın normalden çok daha kötü görünmesine de yol açacaktır. Ancak Osram Ampul ürünleri, her alana özel tasarımları ile benzerlerine kalitesiyle açık ara fark atmaktadır. Geniş bir çeşitliliğe sahip olan Osram markasının bayiliğini üstenen Eleksa Elektrik firmamız, stoklu satışlarıyla sizlere hizmet vermektedir. Osram ürünlerinin en çok satışını yapan bir firma olarak toplu alımlarınızda sizlere ödeme kolaylığıyla bilirlikte ıskonto da yapıyor ve her açıdan destekçiniz oluyoruz.

Osram ampul çeşitleri verimine oranla oldukça uygun fiyata satılmakta olup, benzerlerine göre de daha uzun dönem kullanım hakkı tanıdığını söyleyebiliriz. Ayrıca tasarruflu bir yapıyla üretilmelerinden ötürü de her açıdan alıcısına ve tabi ki kullanıcısına avantaj sağlamaktadır. Standart ampul modellerinin yanı sıra avizelerin farklı tasarımlarına uygun modelleri de bulunmaktadır. Normal ampullere nazaran daha beyaz ve yüksek ışık kalitesini sunan Osram ampullerine firmamız Eleksa Elektrik aracılığıyla sahip olabilir, bireysel kullanımlar yapabileceğiniz gibi kullanım amacınıza bağlı olarak inşa ettiğiniz yapılarda da kalitesinden faydalanmayı tercih edebilirsiniz. Aydınlatma ürünlerinden yüksek verim hedeflediğinizde ilk adresiniz Osram markası olmalıdır diyebiliriz. Her ihtiyaca yönelik model geliştiren firmanın ürünlerini tercih etmek, uzun vadede ciddi kazanç sağlayacaktır.

Spot, led ve standart ampullerin yanı sıra H3 Night Breaker Unlimited 2’li Ampul seti olarak da far kullanamayan araç sahiplerine yönelik daha kolay kullanım avantajı sağlayan ürün çeşitleri bulunmaktadır. 40 metreye kadar görüş mesafesi, göz yormayan beyaz ışık özelliği ile kullanıcılara yardımcı olan ürün, Türkiye’de ilk olarak Osram tarafından üretilmiş ve bugün Eleksa Elektrik firmamız tarafından da sizlere temini mümkün hale gelmiştir. Bizlere mail ile iletişim numaralarımızdan ulaşarak, ihtiyacınız olan ürünler hakkında teklif isteyebilirsiniz. Ayrıca sitemizde yer alan teklif formunu da doldurabilir, istenen bilgileri belirtme durumunda hızlı şekilde Osram personelleri tarafından bilgilendirilebilirsiniz. Osram markasına ait tüm ürünlerin teknik bilgisine personellerimiz hakim olduğundan ötürü, dilerseniz teknik anlamda detaylı şekilde bilgi verebiliriz.

Osram Aydınlatma Fiyat Listesi 2019

Hemen arayın teklif alın.. 0212 222 00 71

Yada mail atın Osram Aydınlatma teklifinizi fiyatlandıralım.. info@eleksa.com.tr 

Daha Fazla Bilgi İçin Eleksa Elektriği ziyaret edin.