pelsankapak-01

Pelsan Aydınlatma Bayisi

Aydınlatma konusunda sektöründe çığır açan Pelsan firması gerek görsel gerekse teknik özellikler açısından birinci sınıf kaliteyle ürün üretimi yapmaktadır. Dolayısıyla ülkemizde en fazla satış yapan firma olarak da ön plana çıkan Pelsan markasının bayiliğini üstlenen Eleksa Elektrik firmamız, markanın ürettiği tüm ürünleri bünyesinde barındırarak sizlere en iyi şekilde hizmet verdiğini belirtmek isteriz. Ayrıca piyasa üzerinde Pelsan aydınlatma ürünlerini en uygun koşullarda tarafınıza sunarak da avantaj sağlamanıza olanak tanıdığını söyleyebiliriz. Kuşkusuz ev ya da işletme olsun fark etmeksizin her alanda aydınlatma son derece önem teşkil etmektedir. Toplum olarak her ne kadar görsellik ve işlevsel özelliklere dikkat ediyor olsak bile kullanılan ürünlerin tasarruflu yapıda olması bizler için önemli bir husustur.

İşte tam da bu noktada ayrıcalığını sizlere sunan Pelsan ürünleri, hem birinci sınıf kalite hem de bütünsel tasarruf özellikleriyle her zaman kazançlı çıkmanızı sağlamaktadır. Dolayısıyla iç ve dış aydınlat sisteminde Eleksa Elektrik firmamıza ulaşarak Pelsan ürünlerini düşük ya da yüksek adetli şekilde sipariş edebilir, en kısa sürede teslim aldığınız ürünlerinizi montajını yaparak kullanıma açabilirsiniz. Günümüzde okuldan hastaneye, sosyal yaşam merkezlerinden mağazalara kadar pek çok alanda kullanımı tercih edilen Pelsan aydınlatma üniteleri, alınan yüksek verim sayesinde olumlu geri dönüşler sağladığı müşteri memnuniyetleriyle kanıtlanmıştır. Sizlerde bu markanın ürün kullanımını tercih ederseniz, bizlere mail veya iletişim numaralarından ulaşabilir, ihtiyaçlarınız doğrultusunda tarafınıza yardımcı olmamıza imkan sağlayabilirsiniz.

Pelsan firması dış mekan aydınlatma armatürleri, iç mekan aydınlatma armatürleri, endüstriyel armatürler, komponentler, lambalar ve yeni ürünler kategorileri altında birçok ürün satışı yapmaktadır. Bu ürünlere doğru adres üzerinden sorunsuz ulaşmak isterseniz, Eleksa Elektrik sizler için en doğru satış notası olacaktır. Uzman personel kadrosu ile Türkiye’nin hemen her noktasına Pelsan ürün sevkiyatı yapabilmek potansiyeline sahip olan firmamız, belirtilen termin tarihinde ürünlerinizin elinize geçmesini sağlayacaktır. Her üründe stoklu çalışma prensibine sahip olmamızdan ötürü siparişlerinizi geciktirme gibi bir olumsuzluk ile asla karşılaşmayacağınızı söyleyebiliriz. Web sitemizde bulunan teklif formunu doldurarak da sizlere ulaşmamızı ve gerekli bilgilendirmeyi yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Pelsan Fiyat Listesi 2020

Hemen arayın teklif alın.. 0212 222 00 71

Yada mail atın Pelsan Aydınlatma teklifinizi fiyatlandıralım.. info@eleksa.com.tr 

Daha Fazla Bilgi İçin Eleksa Elektriği ziyaret edin.