schneider-01

Schneider Electric Bayisi

Günümüzde insanların yaşamını kolaylaştırmak ve tabi ki daha güvenli bir hale dönüştürmek adına çeşitli işlevsel özelliklerle donatılmış akıllı sistemler geliştirilmiştir. Bu konuda sektöründe devleşen Schneider Elektrik, siz değerli müşterilerimize bu konuda en iyi çözümleri getirdiğini bilmelisiniz. Biz Eleksa Elektrik firması olarak Schneider markasının ürünlerini sizlere temin etmekte ve markanın ürünlerini stoklu şekilde elimizde bulundurduğumuzdan ötürü de her an isteklerinize olumlu cevaplar verebilmekteyiz. Yaşam alanlarınızı daha konforlu hale getirebilmek için teknolojinin yeniliklerinden ve kuşkusuz güçlü markaların kalitesinden faydalanmanızı sizlere tavsiye etmekteyiz. Söz konusu Schneider ürünleri her aşamada sizlerin yardımına koşmaktadır. Mesela çoğu zaman ev içinde dolaşırken mutlaka ellerinizde bir şeyler olur ve ışıkları yakmakta zorlanırsınız. Bu noktada devreye giren Schneider aydınlatma yönetimi, oda içine giriş ve çıkışlarınızı algılayarak otomatik şekilde ışıkların yanıp sönmesine imkan tanımaktadır.

Aynı zamanda otomatik panjur kontrolü ve dimmerler ile ev alanlarınızda en doğru aydınlatma koşulları oluşturulmaktadır. Sizlere bunu uygun şartlarda Schneider markasının bayiliğini alarak sağlayan Eleksa Elektrik firmamız, ihtiyacınız olduğunda her daim yanınızda yer alacaktır. Schineder markasının ürünleri hakkında detaylı bilgiyi firmamız personellerinden alabilir, teknik olarak yeterli deneyime sahip olan ekibimizden merak ettiğiniz her ayrıntıyı öğrenebilirsiniz. Eleksa Elektrik satış sürecinde sizlere destek vereceği gibi ürünlerinizi teslim aldıktan sonrada desteğini esirgemeyecektir.

İşletmeleriniz ve eviniz için ihtiyacınız olan akıllı sistemler konusunda Schneider markasının ürünleriyle sizlere yardımcı olan Eleksa Elektrik firmamızla iletişime geçebilir, markanın her daim var olan stoklu ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Türkiye’nin hemen her noktasına bayiliğini yaptığımız Schneider ürünlerinin en fazla satışını yapan firma olarak siz değerli müşterilerimizin he zaman yanında olduğumuzu ayrıca belirtmek isteriz. Tekrar hatırlatmak gerekirse firma olarak bayiliğini üstlendiğimiz her markanın ürünlerini depolarımızda stokta bulundurmakta ve sizler talep ettiğinizde uzun süreler bekletme yapmadan ihtiyaçlarınıza hızlı şekilde dönüş sağlayabilmekteyiz. Dolayısıyla sağlıklı bir alışveriş için bizlere mail, iletişim numaraları veya sitemizde yer alan teklif formu aracılığıyla ulaşabilir, sizlere talep ettiğiniz ürün ya da ürünler hakkında bilgi vermemizi sağlayabilirsiniz.

Schneider Ürün Kataloğu

Schneider Fiyat Listesi Mayıs 2020

Hemen arayın teklif alın.. 0212 222 00 71

Yada mail atın Schneider Electric teklifinizi fiyatlandıralım.. info@eleksa.com.tr 

Daha fazla bilgi için Eleksa Elektriği ziyaret edin.