bticinokapak-01

Bticino Bayisi

Günümüz teknolojisinin bir hayli geliştiği göze alındığında her sektörde bu gelişimden kendine pay çıkartarak daha iyi ürün üretimi yapmakta ve bu ürünleri tabi ki siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Söz konusu Bticino firması da ülkemizde ürün satışının en fazla yapıldığı bir marka olarak her daim sizlerin daha konforlu ve yaşantınızı daha kolay geçirmeniz adına yenilikçi ilkesiyle yoluna devam etmektedir. Bizlerde Eleksa Elektrik firması olarak kaliteden ödün vermeden üretim gerçekleştiren Bticino firmasının bayiliğini almış ve ürettiği her ürünü temin etme olanağını sizlere sunmuş bir kuruluş olarak karşınıza çıkmaktayız. Bildiğiniz gibi son yılarda tek bir hareket ile dairenin ses sistemi, sıcaklık ayarı gibi çeşitli işlevlerini kontrol etmek mümkün hale gelmiştir. İşte ev otomasyonu sistemiyle oturduğunuz yerden yerel kontrol sağlayabilir, hayatınızı olduğundan çok daha fazla konforlu bir hale dönüştürebilirsiniz.

Kuşkusuz bu konforu elde etmenizdeki en iyi çözüm ortağınız Bticino firmasının ürünleri olacaktır. Bizlere ulaşarak ihtiyacınız olan her ürünü temin edebilir ve üstelik bunu en iyi fiyat koşullarında sağlayarak hem keyifli hem de kazançlı alışverişlere imza atabilirsiniz. Firmamız Eleksa Elektrik sizlere bireysel alışveriş imkanı tanıdığı gibi toplu alımlarda da sorunsuz yardımcı olmaktadır. Bayiliğini yaptığımız Bticino markasının güvenlik, priz, aydınlatma kontrolü, jaluzi anahtarları, kullanıcı arayüzleri, interkom ve sıcaklık gibi ürün kategorileri altındaki her ürünü stoklarımızda yer almakta ve dilediğiniz kadar adeti temin edebilme potansiyelini taşımaktayız.

Resmi internet sayfamızın en alt kısmında yer alan teklif formunu doldurarak istediğiniz marka ve ürünleri iletişim bilgilerinizle birlikte belirttiğinizde, en kısa sürede ilgili birim tarafından tarafınıza dönüş yapılacaktır. Ayrıca Eleksa Elektirik ile çalışmak ve yılın her günü kazanç sağlamak isterseniz, bizlere mail veya iletişim numaramızdan da ulaşım sağlayabilirsiniz. Binaların elektriksel altyapısı ve görsel yardımcı ürünlerle birlikte daha pek çok fazlasını sizlere sunabilen firmamız, en güçlü firmaların bayiliğini üstlendiğini de belirtebiliriz. Bunlardan sadece biri olan Bticino ürünleri için iletişime geçmekte zaman kaybetmemenizi, işlevsel özellikleri benzerlerine oranlara daha fazla olan serilerine göz atmanızı tavsiye ederiz.

Bticino Fiyat Listesi 2020

Hemen arayın teklif alın.. 0212 222 00 71

Yada mail atın Bticino teklifinizi fiyatlandıralım.. info@eleksa.com.tr 

Daha Fazla Bilgi İçin Eleksa Elektriği ziyaret edin.